Fotorelacja z 22 przystanku Woodstock z 2016 roku w Kostrzynie nad Odrą. Był to mój pierwszy wyjazd i trudno w małej notce zawrzeć to co się tam działo, dlatego postanowiłem opisać Woodstock hasłami.

Na początek żeby zapodać sobie klimat dla mnie najlepszy fragment Woodstoku – wystąpienie Inner Circle!

22 Przystanek WoodstockJak opisać Woodstock?

Woodstock to największe na świcie juwenalia, na które wpadają Twoi znajomi ze wszystkich kierunków, ze wszystkich lat i ze wszystkich szkół do jakich chodziłeś.

To zlot ludzi których zainteresowaniem jest ciekawe życie, które ma dla nich jakiś sens!

woodstock-133To wielka impreza, której nikt nie chce ubezpieczyć bo jej organizatorami są wieczni studenci.

To największa na świcie domówka pod gołym niebem, na której masz wrażenie że coś Cię łączy z innymi.

To niesamowite zderzenie komercyjnego rynku pełnego różnych marek/brandów z hippisowską ideą że wszystko powinno być za darmo.

To festiwal, na którym czuć jaką potęgą jest muzyka i jak potrafi łączyć ludzi do których jesteś pewien ze nie jesteś podobny a jednak znaleźliście się tam razem.

22 Przystanek Woodstock

22 Przystanek WoodstockNa Woodstocku możesz spotkać ludzi która mają jakąś koncepcję na życie, wiedzą czego chcą i co jest dla nich ważne, nie musisz się z tym zgadzać ale możesz o tym pogadać.

Woodstock to festiwal, który wygląda jakby organizował go Internet – nie wszystko może Ci się spodobać ale na pewno Cię zaskoczy!

Woodstock to impreza wspólnych przyjaciół którzy się nie znają.

22 Przystanek WoodstockTo impreza na której uczestnicy sami dbają siebie i o dziwo to działa!

To niesamowity wyczyn organizacyjny, który pozwala funkcjonować masie ludzi przez parę ładnych dni na kompletnym pustkowiu (bankomaty w polu, Lidl pod namiotem, prysznice).

Na Woodstocku możesz spotkać ludzi który reprezentują najlepsze wartości człowieczeństwa – przyjaźń, miłość, zabawa, beztroska…

To niesamowity manifest buntowniczego charakteru jaki drzemie w nas, który czasem musi znaleźć gdzieś ujście.

22 Przystanek Woodstock

woodstock-1674Woodstock to miejsce, w którym obowiązuje dziwne pomieszanie wspomnień powiązanych z dzieciństwem i odpowiedzialności z życia dorosłego.

To festiwal różnorodności ludzi których nie obchodzą konwenanse. Można zobaczyć na co stać dorosłych gdy nie oglądają się na innych/gdy robisz co chcesz!

Oprawa muzyczna stoi na na bardzo wysokim poziomie, słychać bardzo dobrze, nie ma sprzężeń, przesterów i nie jest za głośno.

Czy było błoto – tak. 2 dni deszczu zrobiły swoje, ale kalosze i nieprzemakalna pelerynka i nie było by problemu.

Szkoda jest mi psuć zabawę poznawania Woodstocku więc nie chce zdradzać więcej;)

Galeria zdjęć

Poniżej pełna galeria na Google+ (proszę o udostępnianie tego wpisu zamiast linku do samej galerii). Zaraz będzie ciemno…

22 Przystanek Woodstock